Telebimy reklamowe – wykorzystaj ogromny potencjał!

Reklamy zewnętrzne, mimo że pozwalają dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, to wciąż nie są popularne ze względu na stereotypowe myślenie o nudnych, zwykłych banerach reklamowych. Tymczasem na rynku dostępne są nowe formaty, które coraz mocniej podbijają świat reklamy. I Ty wykorzystaj potencjał, drzemiący w telebimach reklamowych!

Reklamy zewnętrzne – powrót do przeszłości?

Reklamy outdoor’owe to plakaty, billboardy oraz inne formy reklamowe, znajdujące się poza naszymi domami. Reklama zewnętrzna może być dla nas zajęciem podczas stania w korku, drogi do pracy tramwajem czy po prostu w trakcie spaceru. Są to rozwiązania, które istnieją od wielu lat i mimo że ich skuteczność jest poddawana zaprzeczeniu, to wciąż mkną do przodu, wdrażając nowoczesne technologie. Reklamy zewnętrzne nabierają nowoczesnego, cyfrowego brzmienia, które przykuwa spojrzenie, jest wyraziste i zapamiętywane. Zdecydowanie jest to krok naprzód dla świata reklamy i nie można mówić w tym przypadku o powrocie do przeszłości.

Lokalizacja reklam zewnętrznych

Niekończąca się atrakcyjność reklam zewnętrznych ma związek szczególnie z lokalizacjami, w których przebywa bardzo dużo osób. Billboardy umieszczane są w ruchliwych miejscach, przy drogach, w ścisłych centrach miast albo przy galeriach handlowych. To sprawia, że są zauważalne przez szeroką społeczność, a ich duży i ciekawy format znacząco przyciąga uwagę. Reklamy zewnętrzne mają przewagę ze względu na to, że w swoich lokalizacjach nie narzucają się odbiorcy. Są elementem, który może stać się formą rozrywki w wolnej chwili bądź w trakcie przemieszczania się z punktu A do punktu B.

Kontakt

Telebimy reklamowe LED – inny wymiar reklamy

Ekrany ledowe to zupełnie inne, nowoczesne możliwości, które wynoszą format reklamowy na najwyższy level. Zasadniczą różnicą od znanych nam form reklamy zewnętrznej jest to, że poza obrazami statycznymi można na nich prezentować także video. Dodatkowo przy telebimach LED niewidoczne są krawędzie łączące poszczególne elementy obrazu, a więc reklama jest czysta, niezakłócona i wyrazista. Telebimy ledowe są inwestycją z potencjałem, którą można wykorzystywać na różne sposoby. Są one zbudowane modułowo, co daje klientowi możliwość dowolnego rozbudowywania ekranu lub dzielenia go na kilka mniejszych w zależności od potrzeby. Modułowa budowa pozwala na korzystanie z ekranów LED w dowolny przez siebie sposób. Możesz zbudować reklamowe wall’e z kilku wyświetlaczy połączonych ze sobą lub zastosować każdy z nich oddzielnie.

Zalety reklam na telebimach

Reklamy na telebimach diodowych zewnętrznych to bardzo dużo korzyści i nowa droga dotarcia do Twoich potencjalnych klientów. Dzięki reklamie na telebimach możesz:

To nie wszystkie zalety formatu reklamowego, jakim jest telebim LED. Reklama na takim nośniku to znacznie więcej.

Dlaczego telebimy reklamowe mobilne?

Reklama tego typu jest bardzo skutecznym sposobem na pozyskanie nowych klientów. Twoje produkty są dzięki nim widoczne dla szerokiego grona odbiorców. Warto również mieć na uwadze, że obraz ruchomy lepiej zapada w pamięć niż statyczny. Dodatkowo reklamy na telebimach nie narzucają się w żaden sposób odbiorcom, dzięki czemu są pozytywnie przez nich odbierane. Widziałeś na telebimach reklamy swoich konkurentów? To znak, że ten system naprawdę przynosi widoczne efekty. Jeżeli w Twojej branży telebimy reklamowe nie są popularne, może to być Twój sposób na wyjście przed szereg i wyróżnienie się w Twoim obszarze.

Ile to kosztuje telebim LED? Poznaj cennik

Cena nie należy do najniższych, jednak wciąż jest to bardzo opłacalna inwestycja. Koszty billboardu LED zależą od wymiarów i rozdzielczości ekranów, a także jego parametrów technicznych jak wielokolorowość czy monochromatyczność. Dodatkowo jest to system, którym można sterować za pomocą specjalnych programów, pozwalających na zmienianie ustawień i wyświetlanie reklam z własnego komputera. Pamiętaj, że poza ceną samego telebimu LED, musisz doliczyć koszty lokalizacji takiej reklamy. Im lepszy punkt na mapie danego miasta, tym z wyższą ceną będziesz się musiał zmierzyć. Kwoty za reklamy diodowe zewnętrzne są również mocno uzależnione od wielu dodatkowych funkcji. Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą na telebimach LED, napisz do nas, a opowiemy Ci o szczegółach takiej inwestycji.

telebimy reklamowe cena

 

Połącz telebimy reklamowe z Digital Signage

Łączenie tych dwóch elementów zapewnia znacznie lepsze rezultaty i większe możliwości. Technologia Digital Signage pozwala na zdalne i bezprzewodowe zarządzanie dowolną liczbą ekranów z wyświetlaną treścią reklamową. Jest to również sposób na sterowanie ekranami LED, monitorami, ekranami, projektorami, tablicami, a także wyświetlaczami hologramów. Digital Signage to rozwiązania na najwyższym poziomie, gwarantujące prestiż w każdej branży. Jest to sposób na wyróżnienie i wyjście przed szereg z linii swoich konkurentów.

Nowoczesne telebimy reklamowe dla Ciebie

Bez względu na to, czy jesteś lokalnym przedsiębiorstwem czy światową firmą. Reklama na telebimach LED daje Ci szeroki zasięg i olbrzymie możliwości. Jest to efektywne działanie, którym możesz zachęcić swoich potencjalnych klientów do zapoznania się z Twoim produktem lub usługą. Wzbudź zainteresowanie swoim nowoczesnym telebimem LED.

Telebimy reklamowe LED ze względu na swoją modułowość dają możliwość także dla małych firm, które nie potrzebują działań na olbrzymią skalę.

Jeżeli chcesz, aby Twoja reklama dotarła do wielu osób, postaw na telebimy LED. Wysoka technologia pozwala na osiągnięcie spektakularnych rezultatów oraz dużych zysków. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu zabłyśniesz w swojej branży i przyciągniesz wielu nowych klientów.

Reklama na monitorach LED kryje w sobie ogromny potencjał, który Ty możesz wykorzystać. Zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem? Możesz być pewny, że będzie to krok naprzód w zakresie Twojej reklamy, ale i rozwoju Twojej firmy.

Kontakt

 

 

Zobacz więcej:

VSG Poland
ul.Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa

Chętnie odpowiemy na twoje pytania

KONTAKT Z SERWISEM