Blog
Chcesz być na bieżąco. Śledź naszego bloga.
Telebimy diodowe – większa widoczność Twojej firmy
28 kwietnia 2020
Telebim diodowy zewnętrzny LED to nowoczesny nośnik wizyjny z diodami LED będący częścią komunikacji cyfrowej, wypełniający zarówno przestrzeń outdoorową, jak i LED indoor. Mocno wspiera marketingowy obszar digital signage. Co sprawia, że telebimy LED zyskują znaczną przewagę nad chociażby wielkoformatowymi ekranami plazmowymi? Przede wszystkim wyróżnia je idealna widoczność obrazu mimo panujących warunków atmosferycznych, np. nasłonecznienia oraz wyrazistość, na którą wpływa większa jasność powierzchni telebimu. Montaż możliwy jest i na zewnątrz, i wewnątrz budynków (reklama indoor).
Dowiedz się więcej
DOOH – nowoczesny przekaz informacji
28 kwietnia 2020
DOOH, czyli Digital Out Of Home jest innowacyjnym kanałem cyfrowej komunikacji, kierowanej do odbiorców znajdujących się poza domem. Znaczenie systemów DOOH jest o tyle istotne, że jest ono w stanie dotrzeć ze swoim komunikatem właściwie w każdym miejscu, w którym znajduje się odbiorca. Na systemy DOOH składają się 2 elementy. Pierwszy z nich – hardware – czyli komputery, serwery oraz ekrany umożliwiające komunikację między urządzeniami. Drugi – software – bazujący na zarządzaniu publikowaną treścią.
Dowiedz się więcej
Monitory reklamowe LCD – dotrzyj do nowych klientów!
28 kwietnia 2020
Współczesny marketing pozwala na dotarcie do konsumentów za pomocą różnorodnych rozwiązań – ambient advertising, viral, buzz, storytelling, nieszablonowy content, reklamy natywne to tylko przykłady, po które sięgają działy kreacji we współpracy z marką. Rynek jest niezwykle dynamiczny, trendy zmieniają się niemal codziennie, a promocja usług lub produktów konkretnej firmy nie może czekać i musi przyciągać. Dlatego warto pochylić się nad nowoczesnym środkiem z obszaru digital – reklama na monitorach LCD to odpowiedź na potrzeby konsumentów.
Dowiedz się więcej
Chętnie odpowiemy na twoje pytania


Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119) z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji(*)
Skontaktuj się z nami